Kahramanmaraş Silvermat Etiket

Kahramanmaraş Silvermat Etiket | Kahramanmaraş Silvermat Etiket Fiyatları | Kahramanmaraş Silvermat Etiket Özellikleri | Kahramanmaraş Silvermat Etiket Yazıcı | Kahramanmaraş Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kahramanmaraş Silver Mat Etiket | Kahramanmaraş Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kahramanmaraş silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kahramanmaraş etiket türüdür. Genellikle kitap ve kahramanmaraş barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kahramanmaraş silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kahramanmaraş etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kahramanmaraş silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kahramanmaraş silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kahramanmaraş silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kahramanmaraş silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kahramanmaraş silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kahramanmaraş silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kahramanmaraş etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kahramanmaraş silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş silvermat etiket, kahramanmaraş termal etiket, kahramanmaraş silver mat etiketler, kahramanmaraş mat etiketler, kahramanmaraş silver mat etiket fiyatları, kahramanmaraş etiket fiyatları, kahramanmaraş şeffaf etiket fiyatları, kahramanmaraş silver mat barkod etiketi, kahramanmaraş barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner