CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kahramanmaraş Baskılı Pide Kutusu

Kahramanmaraş Baskılı Pide Kutusu | Kahramanmaraş Pide Kutusu Fiyatları |Kahramanmaraş Pide Kutusu  |Kahramanmaraş Pide Kutusu Ölçüleri | Kahramanmaraş Pide Kutusu İmalatı | Kahramanmaraş Hazır Pide Kutusu | Kahramanmaraş Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kahramanmaraş Pide Kutuları | Kahramanmaraş Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kahramanmaraş baklava kutusu, pizza kutusu,kahramanmaraş lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kahramanmaraş baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kahramanmaraş baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kahramanmaraş baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kahramanmaraş baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kahramanmaraş pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kahramanmaraş pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kahramanmaraş baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kahramanmaraş pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kahramanmaraş baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kahramanmaraş pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kahramanmaraş pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş baskılı pide kutusu, kahramanmaraş pide kutusu fiyatları, kahramanmaraş pide kutusu imalatı, kahramanmaraş pide kutusu , kahramanmaraş baskılı pide kutusu fiyatları, kahramanmaraş baskılı ambalajlar, kahramanmaraş pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner