Kahramanmaraş Lamine Termal Etiket

Kahramanmaraş Lamine Termal Etiket | Kahramanmaraş Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kahramanmaraş Lamine Termal Etiket Nedir | Kahramanmaraş Lamine Termal Barkod Etiketi | Kahramanmaraş Termal Etiketler | Kahramanmaraş Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kahramanmaraş lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kahramanmaraş lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kahramanmaraş lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kahramanmaraş lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kahramanmaraş etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kahramanmaraş termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kahramanmaraş  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kahramanmaraş  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kahramanmaraş termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kahramanmaraş lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kahramanmaraş etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kahramanmaraş lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kahramanmaraş lamine termal etiket nedir? Lamine kahramanmaraş termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kahramanmaraş lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş lamine etiket, kahramanmaraş termal etiket, kahramanmaraş top etiket, kahramanmaraş ribonsuz baskı, kahramanmaraş baskılı etiket, kahramanmaraş renkli termal etiket, kahramanmaraş lamine termal barkod etiketi, kahramanmaraş kuşe etiket, kahramanmaraş termal etiket boyutları, kahramanmaraş boş etiket, kahramanmaraş termal etiket fiyatları, kahramanmaraş lamine etiketler, kahramanmaraş eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner