Kahramanmaraş Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Kahramanmaraş | Kahramanmaraş Mini Diş Seti | Kahramanmaraş Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Kahramanmaraş | Traş Seti | Kahramanmaraş Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Kahramanmaraş otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri kahramanmaraş ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  kahramanmaraş otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Kahramanmaraş otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Kahramanmaraş otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti kahramanmaraş isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları kahramanmaraş ve kahramanmaraş kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş traş seti, traş seti fiyatları kahramanmaraş , kahramanmaraş buklet traş seti, otel traş setleri kahramanmaraş , kutulu traş setleri, kahramanmaraş otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri kahramanmaraş , kutulu buklet traş seti kahramanmaraş .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner