Kahramanmaraş Chromolux Etiket

Kahramanmaraş Chromolux Etiket | Kahramanmaraş Chromolux Etiket Nedir | Kahramanmaraş Chromolux Etiket Fiyatları | Kahramanmaraş Chromolux Etiket Baskı | Kahramanmaraş Kromolüks Etiket | Kahramanmaraş Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kahramanmaraş Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kahramanmaraş chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kahramanmaraş chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kahramanmaraş chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kahramanmaraş kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kahramanmaraş chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kahramanmaraş chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kahramanmaraş chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kahramanmaraş  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kahramanmaraş choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kahramanmaraş choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kahramanmaraş etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş etiket, kahramanmaraş etiket fiyatları, kahramanmaraş barkod etiket fiyatları, kahramanmaraş baskılı etiket fiyatları, kahramanmaraş barkod, kahramanmaraş rulo etiket fiyatları, kahramanmaraş barkod fiyatları, kahramanmaraş rulo etiket, kahramanmaraş yapışkanlı etiket, kahramanmaraş barkod sistemi, kahramanmaraş barkod okuyucu, kahramanmaraş barkod okuyucu fiyatları, kahramanmaraş koli etiketi, kahramanmaraş tekstil etiketi, kahramanmaraş saten etiket, kahramanmaraş metal etiket, kahramanmaraş mat pp etiket, kahramanmaraş mat pe etiket, kahramanmaraş etiket baskı, kahramanmaraş mat polietilen etiket, kahramanmaraş lazer etiket, kahramanmaraş boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner