Kahramanmaraş Güvenlik Etiketi

Kahramanmaraş Güvenlik Etiketi | Kahramanmaraş Garanti Etiketi | Kahramanmaraş Güvenlik Etiketleri | Kahramanmaraş Etiket | Kahramanmaraş Alarm Etiketi | Kahramanmaraş Güvenlik Etiketi Fiyat | Kahramanmaraş Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Kahramanmaraş garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan kahramanmaraş güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya kahramanmaraş kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan kahramanmaraş güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi kahramanmaraş  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket kahramanmaraş kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Kahramanmaraş güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel kahramanmaraş güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş garanti etiketi, kahramanmaraş güvenlik etiketi, kahramanmaraş etiket, kahramanmaraş kırılgan etiket fiyatları, kahramanmaraş termal etiket, eko etiket kahramanmaraş , kahramanmaraş güvenlik etiket fiyatları, kahramanmaraş emniyet etiketi, kahramanmaraş garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi kahramanmaraş .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner