Kahramanmaraş Polietilen Opak Etiket

Kahramanmaraş Polietilen Opak Etiket | Kahramanmaraş Opak Pe Polietilen Etiket | Kahramanmaraş Opak Polietilen Etiket | Kahramanmaraş Opak Etiket | Kahramanmaraş Opak Etiket Fiyatları | Kahramanmaraş Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kahramanmaraş Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kahramanmaraş opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kahramanmaraş opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kahramanmaraş opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kahramanmaraş  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kahramanmaraş opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kahramanmaraş polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kahramanmaraş barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kahramanmaraş polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kahramanmaraş opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş polietilen etiket, kahramanmaraş polietilen opak etiket, kahramanmaraş opak etiket fiyatları, kahramanmaraş opak etiket, kahramanmaraş opak polietilen (pe) etiket, kahramanmaraş sembol etiket, kahramanmaraş polietilen pe etiket, kahramanmaraş opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner