kahramanmaraş Eko Termal Etiket

kahramanmaraş Eko Termal Etiket | kahramanmaraş Eko Termal Etiket Fiyatları | kahramanmaraş Eko Termal Kağıt | kahramanmaraş Termal Etiketler | kahramanmaraş Eco Termal Etiket Nedir | kahramanmaraş Top Termal Etiket | kahramanmaraş Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

kahramanmaraş eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. kahramanmaraş eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kahramanmaraş etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kahramanmaraş etiket en kahramanmaraş ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. kahramanmaraş eko termal etiket fiyatları ve kahramanmaraş eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kahramanmaraş eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. kahramanmaraş eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. kahramanmaraş termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. kahramanmaraş ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. kahramanmaraş etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: kahramanmaraş termal etiket, kahramanmaraş etiket kahramanmaraş , kahramanmaraş boş etiketkahramanmaraş eco etiket, kahramanmaraş etiket fiyatları, kahramanmaraş eko termal etiket, kahramanmaraş etiket, kahramanmaraş eco termal etiket fiyatları, kahramanmaraş sıra numarası etiketi, kahramanmaraş ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner