Kahramanmaraş Fastyre Etiket

Kahramanmaraş Fastyre Etiket | Kahramanmaraş Sembol Barkod Etiket | Etiket Kahramanmaraş | Kahramanmaraş Etiket Fiyatları | Kahramanmaraş Fastyre Etiket Fiyat | Kahramanmaraş Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Kahramanmaraş fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının kahramanmaraş kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız kahramanmaraş fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Kahramanmaraş kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Kahramanmaraş astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Kahramanmaraş fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle kahramanmaraş baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş fastyre etiket, kahramanmaraş etiket baskı, kahramanmaraş boş etiket, kahramanmaraş termal etiket, Kahramanmaraş etiketçi, kahramanmaraş boş etiket, ucuz etiket balıkesir, kahramanmaraş fastyre etiket fiyatları, kahramanmaraş ribon baskı, kahramanmaraş kartela etiket, kahramanmaraş çuval etiket, kahramanmaraş kuşe kaplı etiket, kahramanmaraş lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner