CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kahramanmaraş Baskılı Pasta Kutusu

Kahramanmaraş Baskılı Pasta Kutuları | Kahramanmaraş Pasta Kutusu | Kahramanmaraş Pasta Kutusu Fiyatları | Kahramanmaraş Baskısız Pasta Kutusu | Kahramanmaraş Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kahramanmaraş Pasta Kutusu Baskılı | Kahramanmaraş Pasta Kutusu Siparişi | Kahramanmaraş Baskılı Kutu | Kahramanmaraş Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kahramanmaraş pasta kutusu, Kahramanmaraş baklava kutusu, Kahramanmaraş pizza kutusu, Kahramanmaraş lahmacun kutusu, Kahramanmaraş pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kahramanmaraş baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kahramanmaraş baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kahramanmaraş baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı Kahramanmaraş pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kahramanmaraş baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kahramanmaraş Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kahramanmaraş baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için Kahramanmaraş pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel Kahramanmaraş pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş baskılı pasta kutusu, Kahramanmaraş baskılı pasta kutusu fiyatları, Kahramanmaraş pasta kutuları, Kahramanmaraş pasta kutusu fiyatları, Kahramanmaraş pasta kutusu imalatı, Kahramanmaraş baskılı pasta kutusu ve fiyatı, Kahramanmaraş ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner