Kahramanmaraş PP Opak Etiket

Kahramanmaraş Pp Opak Etiket | Kahramanmaraş Pp Opak Etiket Nedir | Kahramanmaraş Opak Polipropilen Etiket | Kahramanmaraş Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Kahramanmaraş Pp Opak Barkod Etiketleri | Kahramanmaraş Opak Etiket Fiyatları | Kahramanmaraş Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Kahramanmaraş pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Kahramanmaraş pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Kahramanmaraş opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kahramanmaraş pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz kahramanmaraş  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Kahramanmaraş opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Kahramanmaraş pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Kahramanmaraş opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Kahramanmaraş pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kahramanmaraş opak baskı nedir, kahramanmaraş pp opak nedir, kahramanmaraş pp etiket, kahramanmaraş pp etiket baskı, kahramanmaraş opak etiket baskı, kahramanmaraş opak etiket fiyatları, kahramanmaraş opak polipropilen etiket, kahramanmaraş opak etiket nedir, kahramanmaraş polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner